Patřím sem vůbec?

19. ledna 2018 v 21:48 | Satomi |  ...píšu
Dnešní večer trávím u vína a poslechu Yuki Kajiury. Oh, jak já tu skladatelku zbožňuji. Nevím, jak to dělá, ale její skladby se vždy dotknou mého srdce a vyvolají ve mně spoustu emocí. Obvykle u nich brečím.


Nedělá mi problém mluvit o minulosti, o všech těch křivdách, co se mi udály. Ale vážně mě unavuje to říkat lidem, co vás jen politují a pak vytahují své problémy. Já nestojím o lítost, ale o povzbuzení a nabídnutí pomoci. Mám pocit jako bych se topila v řece a natahovala ruku k tomu, co je na břehu a ten by jen se smutným výrazem pronesl: "To je mi líto."

Někdy si jako Ilona Csáková říkám "Proč mě nikdo nemá rád?"

Dobře, ty dvě si se mnou pořád píšou, ale vím, že to nebude na furt. Obě mají tu druhou a nikoho jiného k sobě nepotřebují a nejspíš ani nechtějí. Počet tří lidí stejně nedělá dobrotu. A někdy mám pocit, že mě prostě jenom trpí...

"Jsi trubka."

Jak já to slovo začínám nenávidět. Proč by někdo s označením trubka měl být ještě na světě že?

Cítím se jak naprasknutá sklenička, kterou nikdo už nevyužívá, protože by z ní obsah mohl vytéct nebo by se mohla jen v samotné ruce roztříštit na kousky ostrého skla a zranit toho, co ji držel. Možná si jen naivně namlouvám, že se ještě dám slepit, ale stejně tomu chci stále věřit. Chci věřit, že jednou poznám taky někoho, kdo mi obrátí svět vzhůru nohama a já budu víc přemýšlet nad tím, jak si užívat života než kolik sklenek vína ještě mé tělo dokáže pojmout a kolik bych jich musela vypít, než bych se otrávila alkoholem...

Říkám si, zda by si vůbec někdo všiml, kdybych se jednoho dne nepřihlásila na FB a prostě zmizela... A sháněl by mě vůbec někdo?

"Stejně už odpověď znáš, tak nač ty otázky?"

No jo. Tak dobrou...
 


Komentáře

1 Adriana Adriana | Web | 20. ledna 2018 v 15:28 | Reagovat

Ano, patříš sem. Všechno má svůj důvod a i když to může být někdy dost těžké, je jen na tobě, jaký přístup si v dané situaci zvolíš. Určitě přijde čas, kdy bude svítat na lepší chvíle a život zase bude mít smysl. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama